Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Добре виступали спортсмени Рівненщини на Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе»

5 - 18 червня 2021 року в місті Кропивницькому на стадіоні факультету фізичного виховання ЦДПУ імені Володимира Винниченка відбулися фінальні змагання ХХVІІІ Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед дітей з ураженням опорно-рухового апарату, порушеннями зору, слуху, розумового фізичного розвитку, присвяченої 30-ій річниці Незалежності України.

Змагання проводилися окремо серед юнаків та дівчат у двох вікових групах: старша – спортсмени 2006 – 2007 рр. н., та молодша – спортсмени 2008 – 2010 рр.н.

Рівненську область на даних змаганнях репрезентували 16 спортсменів, які у підсумку здобули 30 нагород, з них 13 золотих, 13 срібних та 4 бронзових.

Зокрема, у змаганнях серед спортсменів:

з ураженнями опорно-рухового апарату:

Пащук Олександр (м. Рівне, РОДЮСШОІ, тренер Станко С.О.) виборов три золоті нагороди у бігу на дистанції 60 м та 200 м, а також у метанні м'яча;

Шеремет Володимир (смт Рокитне, Рокитнівський центр «Інваспорт», тренери Нижник Р.О., Світлицький О.Ю.) виборов три золоті нагороди у бігу на дистанції 60 м, стрибках у довжину та метання м’яча;

Кучерук Андрій (м. Березне, Рівненський регіональний центр «Інваспорт», тренер Сударіков В.О.) виборов дві срібні нагороди у бігу на дистанції 100 м та метанні м’яча;

Віднійчук Вадим (смт Зарічне, Рівненський регіональний центр «Інваспорт», тренер Поборончук М.А.) виборов срібну нагороду у метанні м'яча;

з порушеннями зору:

Качановський Дмитро (Клеванська спецшкола № 1, РОДЮСШОІ, тренер Макринський С.О.) виборов дві золоті нагороди у бігу на дистанції 200 м та у стрибках у довжину, у змаганнях з метання м’яча виборов друге місце;

Качановський Максим (Клеванська спецшкола № 1, РОДЮСШОІ, тренер Макринський С.О.) виборов срібну нагороду у стрибках у довжину та бронзову нагороду у бігу на дистанції 200 м;

Дейнеко Діана (Клеванська спецшкола № 1, РОДЮСШОІ, тренер Макринський С.О.) виборола золоту нагороду у бігу на дистанції 60 м та дві срібні нагороди у бігу на дистанції 200 м і у стрибках у довжину;

Іванчик Вікторія (Клеванська спецшкола № 1, РОДЮСШОІ, тренер Макринський С.О.) виборола золоту нагороду у бігу на дистанції 100 м та дві срібні нагороди у бігу на дистанції 200 м і у стрибках у довжину;

Ковалюк Анастасія (Клеванська спецшкола № 1, РОДЮСШОІ, тренер Макринський С.О.) виборола золоту нагороду у стрибках у довжину, срібну нагороду у бігу на дистанції 100 м та бронзову нагороду у бігу на дистанції 200 м;

Корева Марина (м. Рівне, РОДЮСШОІ, тренер Станко С.О.) виборола дві золоті нагороди у бігу на дистанції 200 м та у стрибках у довжину, а також срібну нагороду у бігу на дистанції 60 м;

Семенюк Галина (м. Костопіль, РОДЮСШОІ, тренер Бичков О.А.) виборола срібну нагороду у метанні м'яча;

з порушеннями слуху:

Кукуруза Дмитро (м. Рівне, РОДЮСШОІ, тренер Станко С.О.) виборов срібну нагороду у стрибках у довжину;

з порушеннями розумового і фізичного розвитку:

Цоуфал Михайло (м. Рівне, РОДЮСШОІ, тренер Станко С.О.) виборов бронзову нагороду у бігу на дистанції 100 м;

Бородавко Дмитро (Клеванська спецшкола № 2, РОДЮСШОІ, тренер Стасюк Д.В.) виборов бронзову нагороду у метанні м'яча.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів із здобутими нагородами!

Бажаємо міцного здоров'я та подальших спортивних і життєвих перемог!

#спартакіада  #Повір у себе 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: