Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Чим завершилася приватизація рівненського «Бурштин України»:

І чи продовжить колишнє держпідприємство роботу у бурштиновій сфері.

9 листопада 2022 року завершився повторний аукціон з приватизації держпідприємства «Бурштин України», що розташоване у Рівному (перший аукціон не відбувся, бо не було учасників).

Переможцем торгів став єдиний учасник - невідоме загалу рівненське ТОВ «Будтранс-Логістик», яке зареєстрували тільки 15 вересня торік, тобто фактично за місяць до аукціону.

За майже 6 тис. кв м адміністративних та виробничих будівель і понад 43 га землі ТОВ мало заплатити державі 6,7 млн грн.

Директор ТОВ «Будтранс-Логістик» Анатолій Меснікович тоді запевняв, що

Не збирається перепрофільовувати бурштинове підприємство.

Хоча основним видом діяльності очолюваного ним товариства було ведення оптової торгівлі цукром, шоколадом і кондвиробами.

Про те, чим завершилася приватизація «Бурштину», чому його продали так дешево, і яка подальша доля може очікувати підприємство – розповів голова Рівненської ОВА Віталій Коваль:

Платіж у 8 млн грн, що було переможною ціною, здійснено.

Нові покупці заплатили за це підприємство, але там же ще є скелети у шафі в плані заборгованості за зарплату. Загальна сума боргу становить 14,5 млн.

За словами Віталія Коваль, він буде тільки радий, якщо після погашення боргів новий власник почне діяльність, пов’язану з бурштином. Якщо ж це буде не бурштин (а подейкували, що товариству потрібні лише приміщення «Бурштину») – теж буде добре, оскільки будуть погашені борги.


 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: