Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Будівельні роботи на новій дорозі біля Луцького кільця майже закінчені

Нова дорога національного значення Н-22 Устилуг - Луцьк - Рівне вже готова на 95 %. Мова йде про важливу ділянку, якою користується багато автомобілістів. Тепер вони можуть безперешкодно їхати 4 смугами.

Сьогодні голова Рівненської ОДА Віталій Коваль та керівництво Служби автомобільних доріг в області проінспектували якість дороги, яку завершують відновлювати у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Оскільки траса має високий ступінь готовності, рух нею відновили ще до Дня незалежності. Наразі ж тривають завершальні роботи.

«Облаштування верхнього шару об’єкта зробили. А зараз працюють над облаштуванням зупинок, узбіч, бар’єру огородження, який буде по усьому об’єкту. Загальна протяжність ділянки – понад 6 кілометрів, це дорога першої категорії», - зазначив начальник САД в області Олексій Востріков.

Разом із тим голова Рівненської ОДА темпами робіт задоволений.

«Задачу, яку ставили перед будівельниками і Службою автомобільних доріг - відкрити проїзд до Дня незалежності, - виконано, - прокоментував Віталій Коваль. - Нагадаю, це один із найбільших об’єктів «Великого будівництва» у 2021 році в області. І тут використано принципово новий підхід до будівництва доріг в Рівненській області Покриття дуже якісне. Верхній шар – ЩМА (щебенево-мастиковий асфальтобетон) – довговічний і хороший для щеплення автомобілів з дорогою».

На дорозі вже облаштовані пішохідні доріжки і тротуари, 13 автобусних зупинок, 16 світлофорів, світлові опори, освітлення та розмітка.

Нагадаємо, довжина нової дороги – 6 км 200 метрів в обидва боки. Вартість – майже 450 млн гривень. Дорога відноситься до І категорії.


Рівненська ОДА

#Велике будівництво  #дорога 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: