Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Бруківці у Рівному сніг не завада

І в дощ, і в сніг вимощують в Рівному тротуари майстри приватної компанії «АРТ-Брук». Адже міськвиконком восени несподівано виділив для цього 53 мільйони гривень. Йдеться про близько 30 ділянок найгірших тротуарів по всьому місту.

Рівняни дивуються такій роботі й обурюються. Однак в рівненському ШЕУ, яке є замовником робіт, запевняють: майстри впораються до грудня.

Володимир Рудий, представник міського шляхово-експлуатаційного управління:

— Робота на усіх об’єктах уже давно розпочата. На деяких вулицях зроблено уже дуже багато.Однак трохи завадила дощова погода. Вкладати бруківку в дощ ніхто не буде. Адже це суперечить усім нормам. Але майстри повернуться до робіт як тільки стане сухіше, бо підоснова під вимощення бруківки була зроблена ще восени. Загалом стоїть завдання навести порядок із тротуарами, щоб людям було легше пересуватися взимку.

Бачив багато роздумів та нарікань у соціальних мережах щодо бруківки, проте рівняни мають зрозуміти, що це набагато краще від асфальту. По-перше, плитка гарніше виглядає з естетичної точки зору. По-друге, плитка набагато довговічніша за асфальт. В свою чергу, проблемні місця можна легко замінити. Вся Європа уже давно відмовилася від вкладання асфальту на тротуарах та вимощує їх бруківкою.

Богдан СЛОНЕЦЬ. Рівне Вечірнє


 

#корупція 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: