Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Брати-переселенці з Ірпеня здобувають професію коваля на Рівненщині

Брати Віктор і Василь Мисюри поселилися у своїх гощанських родичів. Після приїзду одразу звернулися до військомату та до Гощанської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості для працевлаштування.

Сьогодні майбутні ковалі вже працюють у рівненському парку історичної реконструкції - городищі Оствиця. Вони там виготовляють ковані наконечники зразка часів давньої Русі для списів та декоративні поясні прикраси - фабули.

Наразі переселенці готуються до самостійної професійної роботи: придбали ковальські горно та інструмент і облаштовують власну кузню. Професію опановують «з нуля», але першими виробами вже можна пишатися - ковані сокири, коцюби та інший сільськогосподарський інвентар. Також на замовлення гощанської громади, для вшанування загиблих воїнів російсько-української війни, ковалі виготовляють металеві ковані підставки для квітів на меморіальні дошки.

Брати активно допомагають і волонтерам: кують будівельні скоби для бліндажів, буржуйки, виготовляють пластини до бронежилетів та саперні лопати.

За повідомленням Рівненськиого центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

#переселенці 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: