Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Бібліотека у Демидівці отримала ноутбуки в рамках проєкту «Ноути для молоді»

Центральна бібліотека Демидівки отримала пять новеньких ноутбуків від ГО «Сприяння розвитку села», яка стала партнером у реалізації проєкту «Ноути для молоді».

Національний проєкт «СпівДія Ноут» є результатом спільних зусиль міжнародних донорів, бізнесу, українських волонтерів та влади. Проєкт реалізовувався в межах молодіжної програми USAID Мріємо та діємо, що виконується організацією IREX in Ukrainey партнерстві з Міністерством молоді та спорту України та українською волонтерською платформою СпівДія, за підтримки Благодійної організації Українська освітня платформа, а також компаніями HP Inc. та Microsoft, які надали ноутбуки та ліцензійне програмне забезпечення.

Про це йдеться на сайті громади. 

«Центральна бібліотека давно співпрацює із ГО «Сприяння розвитку села», з якою спільно проводимо цікаві заходи – тренінги, круглі столи, зустрічі з обміну досвідом, в яких бере участь і молодь громади Демидівської молодіжної ради. Підвищити рівень таких заходів допоможе техніка, яку ми отримали, і впевнені, що отримані ноутбуки стануть вагомою складовою для подальшої ефективної діяльності бібліотеки у Демидівській громаді», – йдеться у повідомленні. 

#Рівненщина  #Демидівщина  #бібліотека  #ноутбуки 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: