Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Березнівщина втратила молодого захисника України

Знову чорна звістка прилетіла на Березнівщину. 23 січня перестало битися серце українського воїна Дениса Доценка, 2002 року народження, з села Бистричі.

Помер Денис у госпіталі від тяжкого поранення, отриманого під час боїв поблизу населеного пункту Мала Токмачка Донецької області.

Молодий хлопець після строкової служби пішов захищати Батьківщину від московських окупантів до лав Національної гвардії України гранатометником взводу оперативного призначення.

Денис старший та єдиний син у багатодітній сім’ї. Батьки та 5 сестричок з нетерпінням чекали на повернення рідної людини, адже всі надії були на молодого та енергійного хлопця.

У серцях рідних та близьких Денис назавжди залишиться дбайливим сином, щирим братом-захисником. Побратими пам’ятатимуть його як вірного та відважного друга.

Неможливо знайти такі слова, які б змогли зменшити душевний біль рідним, від втрати. Висловлюємо найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо у годину скорботи.

Нехай Денису земля буде пухом, а пам'ять про героїчного сина України вічно зберігатиметься у наших серцях.

Про дату та час прибуття військового кортежу буде повідомлено додатково.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: