Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Березнівчанку врятувала Джессі

Жителька Березного вчора, 11 грудня, близько 07:15 вийшла з дому на роботу, однак туди не дійшла, про що ми вже повідомляли.

Кількагодинні пошуки березнівських поліцейських лісовим масивом дали результат: уночі жінку знайшли біля закинутої хати.

Після звернення родичів до поліції, правоохоронці одразу розпочали пошуки зниклої. Із обласного центру на допомогу приїхав кінолог Олег Невада та його молода вихованка Джессі, яка вже від будинку березнівчанки вийшла на слід зниклої.

Разом із родичами поліцейські йшли за собакою спочатку польовими стежками, а потім вийшли на автодорогу. Німецька вівчарка зупинилася перед лісом, тож поліцейські взялись прочісувати масив.

За кілька годин пошуків, близько першої години ночі, правоохоронці знайшли жінку біля старої закинутої хати. Чому та як там опинилася, жителька Березного пояснити не змогла.  

Службовим автомобілем її доставили до лікарні, де медики оглянули та відпустили додому. Нині життю 30-річної березнівчанки нічого не загрожує, запевняють у відділі комунікації поліції Рівненської області.

#поліція  #пошуки 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: