Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Березнівчани провели в останню дорогу загиблого земляка

Сьогодні вкотре через місто Березне проліг скорботний шлях траурного кортежу. До рідного будинку по вулиці Моквинська міста Березне назавжди повернувся військовослужбовець Олександр Околович, 1974 року народження.

Воїн загинув 03 січня в районі населеного пункту Павлівка Донецької області під час виконання бойового завдання.
Він у перші дні війни вступив до лав тероборони, а потім до новоствореної 68 окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша.

Олександр Сергійович захищаючи рідну землю з квітня 2022 року був на передовій. Отримав поранення та контузію. Після лікування повернувся у бригаду. Розвідник, командир відділення, молодший сержант передаючи свій бойовий досвід молодим побратимам користувався у бійців свого підрозділу незаперечним авторитетом.

Поховальна процесія розпочалась удома в загиблого. Попрощатись з Героєм та віддати йому останню шану прийшли рідні, близькі, знайомі. Заупокійна служба відбулася у церкві Різдва Пресвятої Богородиці міста Березне. Після якої прощання продовжили на міському майдані Незалежності.

Потім жалобний кортеж загиблого Героя центральними вулицями міста проводжали вдячні за захист березнівчани.

З військовими почестями поховали Олександра Околовича на міському кладовищі в урочищі «Лукавець».

Вічна пам'ять та слава Герою, який віддав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами.

Березнівська міська рада


 

#Герої не вмирають  #шана 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: