Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Архієпископ Іларіон взяв участь у святковому богослужінні

8 січня 2021 року, в день Собору Пресвятої Богородиці, кафедральний собор Різдва Христового м. Володимир-Волинський, відзначив свій престольний празник.

З нагоди свята, на запрошення єпископа Володимир-Волинською і Турійського Матфея, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон взав участь в урочистому богослужінні. 

Божественну літургію очолив митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

За богослужінням владиці Димитрію співслужили: митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископ Боярський Геронтій, благочинний собору протоієрей Ігор Бігун, секретар Львівсько-Сокальського єпархіального управління протоієрей Володимир Бачинський, намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), та запрошенне духовенство.

Після літургії митрополит Димитрій виголосив проповідь та від імені архієреїв привітав всіх присутніх з Різдвом Христовим, з днем свята Собору Пресвятої Богородиці та з престольним празником кафедрального собору, а також подякував владиці Матфею за запрошення.

Далі був звершений подячний молебень після якого владика Матфей подякував архієреям та духовенству за спільну святкову молитву.


Пресслужба Рівненської єпархії за інформацією cerkva-vv.info

#Іларіон  #ПЦУ 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: