Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Акціонери клубу Верес підтримали рішення про створення дитячої футбольної академії

Акціонери народного клубу Верес підтримали ініціативу щодо створення у Рівному дитячої футбольної академії. 

За відповідне рішення проголосували на дистанційних чергових загальних зборів акціонерів ПАТ «РНК «Верес», що відбулись онлайн 5 грудня. Про це інформують у НК Верес.

Директором футбольної академії Верес призначили Ореста Баля.

«Рішення про створення футбольної академії у Рівному - ще один революційний крок на шляху розвитку народного клубу Верес. Завдяки координації зусиль президента клубу, обласної та міської влади - ми вже маємо можливість проводити домашні матчі на стадіоні у Рівному. Зусиллями клубу завершується будівництво двох тренувальних полів. Тепер ми можемо продовжувати думати про майбутнє та інвестувати у власних вихованців - талановиту місцеву молодь. Орест Баль - людина із великим футбольним і тренерським досвідом, покликана організувати роботу нашої академії», - сказав генеральний директор народного клубу Верес Антон Назарук.

 

Окрім того, в рамках онлайн засідання чергових загальних зборів акціонерів ПАТ «РНК «Верес» розглянули ще дев'ять питань. Учасники зборів затвердили звіт генерального директора та наглядової ради клубу, ознайомилися з висновками зовнішнього незалежного аудиту за підсумком року. А також підтримали рішення про зміну місцезнаходження офісу Товариства (на вул. Борисенка 2 у центрі Рівного).

«Проведення зборів онлайн було для нас новим досвідом. Проте, збори відбулись чесно і прозоро: голоси всіх акціонерів, які взяли участь, враховано. Наш клуб завдяки новим можливостям і діджитал-інноваціям стає більш ефективним та сучасним», - сказав корпоративний секретар наглядової ради народного клубу Верес Вадим Корж.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: