Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщину приїжджають переселенці рідкісних професій

Лікарі, будівельники, верстатники, і навіть машиніст тепловоза. Переселенці із цими та іншими професіями приїжджають на Рівненщину. Це хороші спеціалісти, люди з золотими руками, які інтегруються в життя області і знаходять тут роботу.

Загалом на сьогодні на Рівненщині проживає 34 878 переселенці. Механізм роботи з ними на сьогодні вже відпрацьовано досконало. Тож в області мають детальну інформацію, хто звідки приїхав і за якою спеціальністю працював.

«Фактично, вимушені переселенці після реєстрації декілька днів мають для того, щоб оговтатися. Тим часом, на 4-7 день у людей виникає потреба чимось себе зайняти. Багато хто приєднується до волонтерів. Чимало чоловіків йдуть у військкомат. Розуміючи, що сім’я в безпеці, вони хочуть захищати свої домівки», - прокоментував начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Тим часом серед внутрішньо переміщених осіб є висококласні спеціалісти. Так, майже 30 лікарів-переселенців уже сьогодні працюють у медзакладах Рівненщини.

«Також серед переселенців є представники унікальних професій. Наприклад, машиніст тепловоза. для Рівненщини це дефіцитна спеціальність. Насправді важливо, щоб такі професіонали включались у роботу і Рівненщина допомагала їм адаптуватись», - підсумував Віталій Коваль.

Рівненська ОВА

#переселенці 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: