Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

5 кілометрова ділянка дороги Н-25 повністю відремонтована біля Костополя

Черговий відрізок дороги «Великого будівництва» завершений. 5 кілометрова ділянка автошляху державного значення Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів (км 112+000 - км 117+000) повністю відремонтована.

Сьогодні голова Рівненської ОДА Віталій Коваль проінспектував якість дороги, яку відновили у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Керівник області темпами та якістю робіт задоволений.

«Це зовсім інший, новий підхід до робіт. Якщо у 2017-2018 роках в області робилися ремонти шляхом заміни лише верхнього шару, то сьогодні ми реконструюємо основу. Вона зроблена з органо-мінеральної суміші. Далі йде нижній шар – крупнозернистий асфальт та верхній – щебенево-мастичний асфальтобетон. Така технологія дозволяє робити дорожнє полотно більш стійким. Тим більше, на ділянці часто були напливи через вологу і болотисту місцевість», - прокоментував Віталій Коваль.

На дорозі вже облаштовані пішохідні доріжки і тротуари, автобусні зупинки, дорожні знаки, перильне та бар’єрне огородження, світлові опори, освітлення та розмітка. Також проведено капітальний ремонт мосту (км 112+623).

Нагадаємо, загальна протяжність ділянки автодороги – 5 км. Вартість – понад 120 млн гривень. Дорога належить до ІІІ технічної категорії.

Керівник області додав, що на сьогодні є можливість залучити в область додаткові державні кошти для розбудови і реконструкції місцевих доріг. «Для цього ми повинні показати високі темпи робіт та вчасне освоєння уже виділених нам коштів на цей рік. Вже сьогодні ми перейшли далеко за екватор виконання планів і є можливість зробити ще більше. Тому збільшуємо в області будівельну активність», - наголосив голова ОДА Віталій Коваль.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: