Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

31 липня всесвітній день рейнджера

Американська назва «рейнджер» прижилася у різних країнах завдяки універсальності і стислості слова.

Хто ж такий Рейнджер? Рейнджер – особа, якій доручено охороняти природоохоронну територію. Зазвичай, вони є «очима та вухами природоохоронної території». Проводячи більшу частину часу поза межами офісу, вони забезпечують взаємозв’язок між керівництвом природоохоронної території, населенням і відвідувачами. Рейнджери володіють знаннями про місцеву історію та дику природу, а також можуть порадити куди поїхати та на що подивитися.

Робота рейнджерів складна та надзвичайно відповідальна. Хтось може подумати, що справжня небезпека бути охоронцем природоохоронної території походить від природних явищ, але насправді у більшості випадків вони натрапляють на небезпеку через браконьєрів та інших незаконних користувачів природних ресурсів.

В Україні терміном «рейнджер» можна назвати всіх посадових осіб служби державної охорони природно-заповідного фонду України. На сьогодні у цій службі в межах установ ПЗФ працює 1452 осіб.

При виконанні своїх посадових обов’язків та задля збереження природних комплексів і об’єктів та недопущення їх знищення, працівники служби держохорони кожного разу ризикують власним життям. Протягом цього року в межах 2 установ природно-заповідного фонду посадові особи служби держохорони стали жертвами збройних нападів браконьєрів, отримавши тілесні ушкодження.

Багато людей не замислюються над цим, і тому приємно мати можливість в цей день показати Рейнджерам, наскільки ми їх цінуємо, а також віддати свою повагу тим, хто втратив життя на цій роботі.

#день  #рейнджер 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: