Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

20 тисяч гривень - і перевірки не буде: посадовець на Рівненщині брав хабарі у власників закладів

Вироком Демидівського районного суду начальника відділу з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами однієї з ОТГ Рівненщини визнано винним в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Під час досудового розслідування зібрано достатньо доказів, а у суді прокурором доведено, що за 20 000 гривень посадовець обіцяв не створювати перешкод у діяльності в період карантину закладу громадського харчування на території ОТГ, та не повідомляти контролюючі органи про можливі порушення в його діяльності. Чоловіка викрили у липні 2020 року, після отримання неправомірної вигоди.

Свою вину обвинувачений визнав, і, на момент розгляду справи судом, вже був звільнений із займаної посади.

За результатами судового розгляду нині вже експосадовця засуджено до покарання у вигляді штрафу у розмірі 34 000 гривень.

Вирок законної сили ще не набрав.

Примітка: відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана  кримінальному покаранню, доки  її вину  не буде  доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: