Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

12-річний млинівчанин з Млинова допомагає військовим.

Семикласник почав волонтерити з самого початку війни. Як розповіла мама Вікторія, хлопець дуже перейнявся тим, що в Україні сталася така біда.

«Перші дні, - згадує жінка, - наш телевізор працював впродовж доби. Дитина все чула і бачила. Мабуть, саме тоді й відчула всю біль України. Ще у лютому Дмитро вперше пішов до військкомату і запитав, чим може допомогти. В результаті він відчиняв та зачиняв ворота для військових автомобілів».

Діма постійно вигадує способи, як допомогти захисникам, розповідає мама. А ще у найближчому продуктовому магазині хлопець щоразу залишає декілька гривень у благодійній скриньці для ЗСУ.

Нещодавно ж школяр із Млинова з друзями сплели 2 маскувальні сітки для військових. Перший виріб відділи для тероборони, а другий волонтери доправлять на Схід України. Каркас для плетіння встановили у дворі багатоквартирного будинку. Тканину для юних волонтерів зібрали батьки, а основу – сітку - за власні гроші купував Дмитро.

«Плели виріб декілька днів, - згадує мама, - Робили, як вміли, а вже згодом, до дитячої ініціативи долучилися й дорослі».

Жінка каже, що саме у той час із квартири зникли усі речі зеленого та коричневого кольору.

Вікторія зізналася, що хлопець мріє стати військовим, таким сильним та сміливим, як наші хлопці в ЗСУ.

Рівненська ОВА


 

#допомога  #ЗСУ  #волонтери 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: