«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
26 Травня 2018 року

ПриватБанк розвиває фінансову освіту молоді

Щороку в березні одночасно в різних країнах світу проходять заходи, приурочені до святкування Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week), ініціатором і організатором якого є Міжнародна організація фінансової освіти дітей та молоді (Child and Youth Finance International).

Всесвітній тиждень грошей – це масштабний міжнародний проект, спрямований на поліпшення фінансової освіти серед молодих людей, збільшення їх можливостей на впевнене і відповідальне економічне майбутнє.

ПриватБанк єдина в Україні фінансова установа, яка займає активну позицію щодо розвитку фінансової культури дітей та молоді й розробляє власні освітні проекти. Починаючи з 2008 року, тут активно практикують проведення екскурсій, під час яких формують у дітей поняття про Банк, знайомлять із сучасним банківським обладнанням, вчать користуватися найсучаснішими послугами та технологіями.
Не став винятком і цьогорічний Всесвітній тиждень грошей, що проходив з 10 до 17 березня в усіх районних відділеннях ПриватБанку області та відділеннях обласного центру. Зокрема, до відділення ПриватБанку, що на вул. Грушевського, 42-А, запросили дітей, які навчаються в Школі фінансового успіху за програмою «Юніор банк». Спочатку для них була організована навчально-ігрова вікторина, пов’язана з фінансовою грамотністю. Керівник напряму «ЮніорБанк» Північно-Західного Регіонального управління ПриватБанку Галина Шеметило поцікавилася в дітей, чи планують вони в майбутньому працювати в банківській сфері, адже це надзвичайно цікава, але і дуже відповідальна робота, на що отримала ствердну відповідь. Далі підлітки дуже активно відповідали на запитання вікторини, даючи ґрунтовні відповіді, що таке гроші, як вони виникли, де вперше застосовувалися, які відомі в Україні постаті зображені на українських гривнях, і звичайно, говорили про справи сучасні: що таке кредит, депозит, розрахункова карта та багато іншого, а за правильні відповіді отримували подарунки – магніти, кепки, галстуки з логотипами ПриватБанку і солодощі, які до смаку дітям.
А згодом було найцікавіше – екскурсія відділеннями ПриватБанку. Дітям показали і розповіли, як працюють спеціалісти установи з клієнтами, познайомили з новітніми технічними засобами, які використовуються під час роботи. Особливо дітям сподобались машина для перерахунку грошей та детектор валют. Їм навіть дозволили самостійно випробувати здобуті навички. А ще дітям показали, які функції та операції можна проводити за допомогою терміналу.
Як зазначила начальник відділу економічної роботи та грошово-кредитних відносин управління національного банку України в рівненській області Тетяна Гіндіна, ПриватБанк, починаючи з 2008 року, плідно працює над формуванням фінансової освіти в дітей. Це не лише допомагає виробити у молоді фінансові звички, які навчають поводженню з власними коштами, а й у майбутньому допоможе уникнути багатьох небезпек і помилок, визначити цілі й пріоритети та зробити правильний вибір, що дасть змогу реалізувати особисті фінансові плани.
Підсумовуючи захід, Галина Шеметило наголосила: «Ми всі бачили, наскільки дітям все це сподобалось. Тепер вони говоритимуть про банк, як не про якусь віртуальну установу, яка видає гроші, а зможуть ґрунтовно розповісти, що таке банк і які необхідні функції він виконує. Адже головне наше завдання - підвищити рівень фінансової грамотності молоді, що сприятиме популяризації та розвитку фінансової просвіти України. А ПриватБанк і надалі працюватиме в цьому напрямі».
• Ольга Дем’янчук

Версія для друку
12
від 21.03.2014р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»