Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Фотовиставка «Спортивна зима» у Рівному

Організатори прагнули залучити до конкурсу якомога більшу кількість учасників і дати конкурсантам можливість якнайповніше відобразити у своїх роботах значення спорту, зокрема його зимових видів, в житті людини. Тому трьом категорія учасників – фотографам-професіоналам, фотографам-аматорам та дітям до 16 років, запропонували взяти участь у чотирьох номінаціях: "Спортивна сім’я", "Активне дозвілля", "Мить тріумфу", "Спортивний курйоз".

То ж, всі, хто любить спорт та спортивну фотографію, мали досить широкі можливості для вияву своїх спортивних і творчих уподобань. І вони скористалися ними повною мірою - на конкурс надійшло понад 300 робіт з десяти районів та чотирьох міст області. Їх сюжети відображали найрізноманітніші, іноді досить несподівані, аспекти нашого зимового спортивного життя та активного відпочинку. Журі конкурсу довелося чимало потрудитися, щоб відібрати найбільш гідні, у яких проявився, справді, творчий підхід до виконання. Переможцями ж стали фото, авторам яких в об’єктив посміхнулася чи то спортивна, чи то творча Фортуна.

Їх урочисте нагородження дипломами та медалями КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» і призами Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області вже традиційно відбулося на відкритті виставки у Всесвітній день здоров’я.

Серед фотографів-професіоналів переможцем у номінації «Активне дозвілля» - став Андрій Панасюк з Рівного. Друге місце судді віддали роботі рівнянки Алли Зражевської.

Суред дорослих фотографів-аматориів найбільш титулованими номінантами конкурсу стали одразу два учасники. Зокрема рівнянин Олександр Бєліч переміг у номінації «Активне дозвілля» та посів 2 місце у номінації «Спортивний курйоз». Юрію Радовенчику з села Шубкова Рівненського району пощастило вловити найкращу «Мить тріумфу». Він також поділив друге місце з рівнянином Тарасом Ковальчуком у номінації «Активне дозвілля».

Дві відзнаки конкурсу отримали також роботи Олени Войцещук з міста Дубно - 2 місце у номінації «Спортивна сім’я» та 3 місце у номінації «Мить тріумфу».

Переможне фото у номінації «Спортивна сім’я» зробив Олександр Сосновчик з Березнівського району. «Спортивний курйоз» найкраще вдався рівнянці Нілі Гнатюк.

Призерами конкурсу серед фотографів-аматорів журі назвало також Михайла Жарського з Рівненського району, - 2 місце у номінації «Мить тріумфу», та жителів обласного центру Василя Григора і Павла Рожкова, які поділили 3 місце у номінації «Активне дозвілля».

Активну участь у конкурсі взяли й юні фотографи. Серед лідерів тут опинилися брати Антон та Роман Антонюки з Сарненського району. Роман став переможцем у номінації «Активне дозвілля». Антон переміг у номінації «Спортивний курйоз». Ще одне його фото поділило 3 місце з роботою юної рівнянки Антоніни Совко у номінації «Активне дозвілля». Друга премія цієї номінації  дісталася Марті Мартинюк з міста Дубно. Марта стала також переможцем у номінації «Спортивна сім’я». Другою премією тут була відзначена світлина Яна Гаврюка з Рівного. У номінації «Спортивний курйоз» друге місце посіла рівнянка Анастасія Гнатюк.

Церемонію нагородження переможців конкурсу та відкриття виставки органічно доповнила, передача бібліотеці книг на олімпійську тематику від Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області, що також вже стала традиційною. Цього разу фонди книгозбірні поповнилися новими виданнями англійською мовою.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: